Аналогове телебачення відключать! | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Аналогове телебачення відключать!

gr_16.01.17_tvВ Україні за 7 місяців планується відключити аналогове телебачення з єдиною метою — замінити його на цифрове. Питання про те, чи зможуть українські телеглядачі дивитися свої улюблені передачі, тим більше безкоштовно — став болючим для багатьох.


Однак, користувачі зможуть дивитися улюблені серіали, фільми, шоу, випуски новин безкоштовно на ovva.tv. Відзначимо, дана платформа — це сервіс онлайн відео дистрибуції, що пропонує увазі користувачів легальний відеоконтент 1 + 1 media. Тут ви зможете подивитися в режимі live канали 1+1, 2+2, ТЕТ. Кращі добірки серіалів, розважальні шоу-програми, випуски новин, а також спортивні трансляції доступні на ovva.tv абсолютно безкоштовно і в будь-який зручний вам час.

Кожен користувач знайде на ovva.tv відео на свій смак. Вам не знадобиться витрачати багато часу на пошук цікавого серіалу, захоплюючого шоу або ж нарізки передач, адже ми вже відібрали для вас найкраще.

Ви зможете подивитися підбірку улюбленого розважального шоу, легко відшукати необхідну серію або випуск передач. Важливо відзначити, що ovva.tv дозволяє отримати доступ до легального відео в якості HD і можливість перегляду надається в режимі 24/7. Кращі продукти українського виробництва доступні вже зараз на одному з найбільших українських відеосервісів. Дивіться свіжі відео на ovva.tv: «Вечірній квартал», «Ліга сміху», «Світське життя», «Українські сенсації» і не тільки.

Зручний пошук за категоріями надасть можливість знайти улюблене відео якнайшвидше. Кращі продукти вітчизняного виробництва зможуть підняти настрій вам як у вихідний, так і в будній день. Нагадаємо, доступ до всіх відео надається повністю безкоштовно і не вимагає реєстрації.

Вже сьогодні кожен може завантажити мобільні додатки ovva.tv, які доступні на платформах Android і IOS. Тому дивитися улюблене відео ви зможете де б ви не знаходилися, в подорож, кафе, гостях, на роботі або в будь-якому іншому місці, де є підключення до Wi-Fi.

Насолоджуйтесь улюбленими передачами і серіалами в хорошій якості, де завгодно і коли завгодно. Відеосервіс ovva.tv зібрав для вас кращі проекти українського телебачення, які доступні безкоштовно і без реєстрації.

Так що заходьте на відеопортал ovva.tv — дивіться телебачення у онлайні та улюбшені шоу, серіали. Не чекайте поки зникне аналогове телебачення в україні.Вам понравиться