IpopoKiDS – ваш навігатор у світі дитячих іграшок | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

IpopoKiDS – ваш навігатор у світі дитячих іграшок

1580514_5c76a270072db

А ви давно були у магазині іграшок? Через 5 хвилин блукань поміж яскравих полиць, навіть у дорослої людини починається приступ паніки. Що уже казати про дітей. Як же тоді вибрати саме те, що шукаєш? На думку спадає лише одна відповідь – інтернет-супермаркет дитячих товарів IpopoKiDS.


З-поміж решти інтернет-магазинів IpopoKiDS вирізняється насамперед тим, що є місцем, яке об’єднує понад 100 оптових і роздрібних продавців іграшок з усієї України. А це означає, що вибір іграшок тут не просто великий, а найбільший! І що важливо, всі іграшки душе зручно розділені за віком, статтю і призначенням.

Найперше, з чим стикаються батьки новонародженого малюка, окрім покупки візочка, ліжечка та підгузків, це вибір розвиваючих іграшок. Відомо, що за рік від свого народження дитина навчається більшому, ніж за все своє подальше життя. Тож, саме від батьків залежить те, чи буде її розвиток активним і цікавим.

На IpopoKiDS близько 5 000 розвиваючих іграшок на будь-який вік. Що потрібно малюку? По-перше, це розвиваючий килимок з різноманітними брязкальцями. По-друге, підвіска на візочок чи колисочку. Це може бути текстильна або пластикова іграшка з кріпленнями, яку зручно брати з собою на прогулянку.

Коли малюку виповниться півроку, вам потрібно буде вибрати пірамідку, кубики, сортер, шнурівку та ще безліч розвиваючих іграшок для дрібної моторики. На Айпопокідс ви все це легко знайдете. Потрібно зайти у розділ «Для малюків 6-12 місяців» і натиснути на «Розвиваючі іграшки». Від класичних до найостанніших новинок, від українських до імпортних, — вибирайте те, що буде вам до смаку та за бюджетом.

Ваша дитинка росте, а разом з нею змінюються і її захоплення. Тепер вас цікавлять автотреки та залізниці, чи можливо ляльки або пупси, сюжетно-рольові набори чи радіокеровані іграшки. Іграшковий світ дуже різноманітний. Тепер ви не заблукаєте в ньому завдяки Айпопокідс. Головне, вибирати іграшку згідно інтересів вашої дитини.

Найбільше захоплення у дітей викликають іграшки-герої їхніх улюблених мультиків. Якщо ваша дитина є справжнім фанатом, вам не уникнути покупки фігурок персонажів мультфільмів. Ніхто не пройде повз маленьких «Фіксиків», «Героїв у масках», «Літтл поні» та «Леді Баг». До речі, це захоплення не має вікових меж. Згадайте улюблений мультик з дитинства. А тепер скажіть, чи хотіли б ви мати колекцію фігурок, наприклад, Біллі, Віллі, Діллі та Поночки з «Качиних історій»? На  IpopoKiDS понад 1500 героїв мультфільмів. Там ви точно знайдете все.

До речі, на АйпопоКідс зібрані товари багатьох інтернет-магазинів, тож ви зможете вибрати і купити іграшку у того магазина, хто пропонує вигіднішу ціну. Це дуже зручно, адже батькам завжди приємно заощадити «копійку».

Якщо у вас підростає маленький художник, вам неодмінно потрібно зазирнути у розділ «Набори для творчості» та вибрати усе для малювання. Вибравши відповідний вік, ви побачите товари, які виробник рекомендує саме для вас. Ви можете відібрати щось окремого бренду, наприклад, американські набори Cryola. Українські виробники не гірші.  Ви тільки подивіться, скільки всього тут є. Творити – не перетворити: ліплення, бісероплитіння, вишивка, декупаж, випалювання та багато чого іншого для творчого дозвілля дітей і дорослих.

Кожна дитина знає, що іграшок багато не буває. Тож, якщо ви хочете зробити своїй дитині класний подарунок, завітайте на IpopoKiDS. Є єдиний недолік, просто неможливо піти з сайту без покупки. Тож, будьте обережні, з IpopoKiDS ви можете стати найкращими у світі батьками.Вам понравиться