Нацотбор на Евровидение-2019: названы даты прямых эфиров | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Нацотбор на Евровидение-2019: названы даты прямых эфиров

В Украине началась работа над отбором претендентов от нашей страны на участие в международном песенном конкурсе Евровидение-2019.

Об этом сообщается на официальной странице Евровидения в Украине в Instagram.

Прямые эфиры Нацотбора-2019 пройдут 9, 16 и 23 февраля одновременно на телеканалах СТБ и UA:ПЕРШИЙ. Проведет отбор шоумен Сергей Притула.

Музыкальным продюсером, как и в прошлом году, будет композитор Руслан Квинта. Имена членов жюри объявят позже.

 

Телеканали СТБ і UA: ПЕРШИЙ ухвалили рішення про продовження співпраці з проведення Національного відбору на Євробачення та вдруге уклали трирічний меморандум (до 2021 року включно). Робота над Національним відбором-2019 вже розпочалася. Музичним продюсером Національного відбору залишається Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Суддівський склад буде оголошено найближчим часом. Прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 і 23 лютого одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. В період проведення Нацвідбору в ефірі СТБ традиційно виходитиме спецпроект «Небачене Євробачення» про закулісся наймасштабнішого конкурсу країни. 64-й конкурс «Євробачення» відбудеться 14, 16 і 18 травня в Тель-Авів (Ізраїль). З правилами участі у Національному відборі можна ознайомитися на сайтах СТБ і UA: ПЕРШИЙ.

Публикация от UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua)


Вам понравиться