Розділ «Журналістика» від "Всеосвіта" | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Розділ «Журналістика» від “Всеосвіта”

obduwcmedzcПроект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.


Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.

Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.

У розділі «Журналістика» на 4 віртуальних сторінках репрезентовано 65 методичних матеріали. Статті будуть корисними під час проведення занять «Школи лідерів», роботи учнів у шкільному прес-клубі та шкільній радіостудії, гуртка журналістики

Розділ знайомить учнів з формою написання репортажів, підготовки інтерв’ю, допомагає уникнути плагіатів, залучає до створення реклами та власних відео-роликів. Юні поети знайдуть для себе цікаві поради зі створення оригінальних творів, а майбутні журналісти опанують базові навички кореспондентської роботи.

Вчителі, керівники позашкільних гуртків знайдуть багато корисних ідей як залучити учнів до журналістської праці, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів та навчать створювати власні журналістські матеріали.

Розділ «Журналістика» буде цікавим дітям, які прагнуть різнобічно розвивати особисті якості, мати активну життєву позицію, знати більше, вчитися аналізувати, зіставляти інформацію, брати участь у суспільно-громадському житті.

За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.

База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Журналістика» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель можете бути автором цікавого, пізнавального матеріалу, який стане у нагоді педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.Вам понравиться