Савченко: «Мы выиграем бой без выхода на ринг…»UA Вестник | UA Вестник

Савченко: «Мы выиграем бой без выхода на ринг…»

zih0qv137rГлава Николаевской ОГА Алексей Савченко в интервью изданию «Апостроф» рассказал, чем важна военная база, которая строится в Очакове при поддержке американцев.

«Чому ще важлива поява такого об’єкту? Це дасть можливість обмінюватися досвідом з американцями і взагалі підніме наш рейтинг, рівень бойової підготовки наших хлопців. Хоча наші хлопці і так на висоті. Скажу так: багатьом країнам було б дуже непереливки, якби ми у них взялися відпрацьовувати ті методи, ті можливості та той досвід, який здобули на реальному фронті. Бо багато хто вже пройшов реальні бойові дії і багато що розуміє. Сподіваюсь, це піде нашій державі лише на користь», — сказал Савченко.

Относительно реакции России на строительство базы в Очакове, глава ОГА отметил, что таким образом страна-агрессор болезненно реагирует на любую победу Украины.

«Знаєте, ми не перекидаємо стільки ракет, скільки є у Російської Федерації. І ми це розуміємо. Радянський Союз же так побудований був, що все звозилося до Московії, а не з Московії розвозилося у союзні республіки. Фактично весь Союз працював на Москву. І якщо Росія вирішить просто закидати нас снарядами – ми навряд чи зможемо протиставити їй щось співмірне. Просто тому, що у них більше і снарядів, і людей, які можуть їх закидати. Тому кількістю ми не візьмемо».

«Але досвід показав, що ми можемо відповідати. Тому я сподіваюсь, що це не просто істерика або свідчення, що вони чогось бояться. Це якраз свідчить про те, що будівництво бази в Очакові росіяни сприймають як нашу перемогу. Ми виграємо бій, не входячи в ринг – ось як би я це назвав», — сказал губернатор.

Напомним, ранее сообщалось, что в Очакове строительные части американских ВМС в рамках программы по оказанию военной помощи работают на строительстве Центра оперативного управления флотом ВМС Украины.
Загрузка...

Загрузка...

Monobank [CPS, API] UA

Вам понравиться
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>