Інтелектуально розвиваюча іграшка | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Інтелектуально розвиваюча іграшка

n97r1fyzela83xqj6mbwcusopid2tkv054hg

У кожній дитячій мрії обов’язково присутнє бажання мати ту або іншу ляльку, машинку, літак або мозаїку. Діти не втомлюються годинами безперервно збирати вежі з кубиків, складати пазли, будувати цілі міста з конструктора. Для малюків іграшки – спосіб самовираження, прояву дитячих емоцій. Крім того, ігри допомагають малюкові розвивати логіку, просторове мислення, з їх допомогою батькам простіше навчити дитину розрізняти кольори, вивчати назви тварин і предметів. Але однією із самих бажаних іграшок є конструктор.

Відкрийте двері уяви для вашої крихітки з магнітними наборами «Магнікон». Малюк годинами зможе насолоджуватися грою, складаючи різноманітні фігури з кольорових деталей конструктора. Зробити незабутнім і таким, що запам’ятовується, день народження дитини або іншу сімейну урочистість допоможуть подарунки, вибрані серед наборів магнітних деталей.

Набори для веселого дозвілля

Ми потурбувалися про те, щоб наш асортимент складався з високоякісних розвиваючих ігрових наборів для малюків. Деталі наборів «Магнікон» не містять маленьких магнітів, які можуть випасти з іграшки і потрапити малюку до рота. Наші іграшки з виготовлені так, що в процесі гри з ними не виникає ризику випадіння магніта або його маленької частини. Усі магнітні конструктори виготовляються з дотриманням стандартів, які говорять про те, що складові не мають хімічно токсичних деталей або барвників. Велика кількість дизайнерів і фахівців вкладає свої знання, фантазію і любов до дітей, щоб вийшла дійсно гідна продукція. Магнітний набір сприяє когнітивному розвитку дитини, стимулює концентрацію та пам’ять, надає можливість привчатися творчо підходити до вирішення будь-якої проблеми.

Ми надаємо рідкісну можливість нашим клієнтам привітати дорогу і улюблену дитину, замовивши подарунок, який ми відправимо до будь-якого, навіть найвіддаленішого, регіону України в найкоротші терміни. Інтернет-магазин «Магнікон» запрошує до плідної співпраці оптових покупців, для яких постійно діє спеціальна дисконтна програма. Сплатити замовлені на http://magnikon.com.ua/ позиції можна декількома варіантами: готівкою, карткою будь-якого банку або безготівковим перерахуванням. Швидкість доставки залишить тільки хороше враження про наш сервіс. Чуйні консультанти допоможуть визначитися серед величезного різноманіття товарів і замовити саме той набір, від якого хлопчик або дівчинка буде радіти кожного дня.

Наша мета – забезпечити ваших малюків якісними іграшками, не витрачаючи при цьому великих коштів і часу на їх придбання.


Вам понравиться