Як пофарбувати двері власноруч | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Як пофарбувати двері власноруч

двері

Любий предмет інтер’єру в помешканні після відповідного терміну експлуатації потребує ремонту, чи оновлення, адже вічної краси не існує. Те саме відноситься і до міжкімнатних дверей, бо без їх свіжого фарбування не можна собі уявити навіть звичайного поточного ремонту в будь-якій оселі. При відновленні, або заміні фарби на дверях міняється не тільки сам стиль їх інтер’єру, але надає відповідну делікатність, закінчений вигляд і елегантність оселі в цілому. За допомогою свіжого фарбування вигляд виробу стає більш практичним. Потрібно постаратися підібрати колір фарби, щоб вона була гармонійним поєднанням з кольором стін у відповідному помешканні, при чому відрізнялася своєю насиченістю відтінку. Дану процедуру можна зробити своїми руками. В багатьох спеціалізованих магазинах можна придбати двері міжкімнатні Івано-Франківськ і відповідно їм фурнітуру.

На практиці відомо кілька варіантів фарбування дверей. В нашій статті порадимо найпростіший з них, для проведення даної операції власноруч. Перед тим як почати дану роботу найкраще двері зняти з завіс і покласти їх горизонтально на напередодні об лаштовані для цього предмети. Не заборонено робити відповідне забарвлення виробів і в вертикальному положенні, але це набагато ускладнює процедуру, адже тут як правило можливі патьоки від фарби, чого ніколи не відбудеться при горизонтальному їх положенні. Після того як ви зняли двері з петель, з них забирають фурнітуру, або ж прикривають її відповідною плівкою. Скляні дверні вставки, якщо вони є, теж потрібно прикрити плівкою. Залишені отвори після зняття фурнітури заповнюють ущільнюючим матеріалом.

Перед тим, як заново перефарбовувати двері з них знімають стару фарбу, для цього можна користуватися шпателем, чи ножем. Щоб попереднє покриття швидше очистилося виріб обробляють спеціальним складником, від якого стара фарба набухає, а значить її доволі легко видаляти. Якщо даний варіант добре не спрацьовує, тоді додатково можна використати будівельний фен, яким прогрівають найбільше стійкі місця фарбування. Опісля можливі нерівності ліквідовують з допомогою шліфувальної машинки, чи дрібнозернистим наждачним папером. Можливі залишки дефекту потрібно змазати відповідною шпаклівкою, а після її висихання поверхню потрібно ще раз пошліфувати. Колір шпаклівки в обов’язковому порядку підбирають під колір майбутнього покриття. Для того щоб покриття в майбутньому було якісним, міцним і довговічним, дверне полотно напередодні потрібно покрити грунтівкою. Коли установлюються нові двері зроблені під фарбування з МДФ, то процес набагато полегшений, бо нема потреби в шпаклюванні і ґрунтуванні виробу, адже вони повністю готові до основного покриття. Замовити двері міжкімнатні різної модифікації бажано в фірмових магазинах.


Вам понравиться