Оренда квартир без посередників – плюси і мінуси | UA Вестник

Оренда квартир без посередників – плюси і мінуси

89reyb4 (4)І для того, хто здає житло, і для того, хто орендує — безпосередньо фінансово набагато вигідніше. Але це лише на перший погляд. Якщо копнути глибше, виявиться, що робота з посередником і без має свої мінуси і плюси. Наскільки вигідно зняти квартиру в Житомирі на добу без посередників і чого варто побоюватися обом сторонам? На сайті уся інформація поступає безпосередньо від господарів житла.

Насамперед, оренда квартир без посередників — це дешевше. Якщо власники дорогого житла самі сплачують пеню ріелтору, то для дешевого житла ця «честь» дістається тому, хто знімає приміщення. Тому одна сторона, в будь-якому випадку, нічого фінансово не втрачає. Але при роботі безпосередньо значно вище ймовірність потрапити в лапи шахраїв, як для тих, хто здає, так і для тих, хто його знімає.

Посередник – це, найчастіше, віртуоз ринку нерухомості, тому в його інтересах накопичувати клієнтську базу, заробляючи лише позитивні враження, таким чином, розвиваючи свій бізнес і інвестуючи сили в свій імідж і своє майбутнє. Хоча це не стосується посередників одноденок. Витрати на рекламу, втрата часу для організації реклами, для зустрічей із зацікавленими житлом – все це падає на плечі власника, якщо підшукувати мешканців самому. А ріелтор не просто знає, де дешевше, де вигідніше зробити рекламу, але і витратить на це мінімум часу, грошей і сил, так як у нього налагоджені контакти.

Якщо клієнтам потрібна оренда квартир без посередників, то їм самім доведеться шукати договір оренди, вносити в нього зміни, потрібні для обох сторін. Далі варто перевірити як документи на житло, так і паспортні дані. Після оформлення не завадило б посвідчити договір нотаріально, щоб у разі конфлікту добитися правди. Така досвідчена акула, як посередник, який продає і здає десятки чужих будинків і квартир, завжди готовий до всього. У нього в валізці є парочка підготовлених, грамотно складених договорів. Він знає, що показувати, що питати, на що звертати увагу, які моменти важливі для вдалої угоди.

Тільки умілий власник нерухомості, що здає її на потоці, вкладає в неї інвестиції, намагаючись більш вигідно піднести. А зазвичай, житло здається в такому вигляді, в якому воно є. А це не вигідно орендодавцю, адже він втрачає можливий дохід. Мешканці ж отримують недостатньо комфортні умови для проживання. Досвідчений посередник підкаже власнику житла, як зробити об’єкт оренди більш привабливим, тим самим підвищивши його вартість на ринку нерухомості (ремонт, мінімум меблів, створити комфортні умови тощо). Таким чином, при достатньому досвіді у подібних операціях, цілком підійде оренда квартир без посередників, це буде обґрунтовано. Якщо ж угоди відбуваються рідко, краще робити їх разом з професіоналами.


Вам понравиться