Яку шкільну сумку вибрати дитині? | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Яку шкільну сумку вибрати дитині?

12908415-263x300

Дуже часто на запитання «Чому ти хочеш йти до школи?» малюк відповідає: «Тому, що мені куплять портфель». Це й не дивно, бо шкільна сумка є однією з найважливіших покупок для школяра. В ній малюк буде цілий рік носити свої канцелярські приладдя, книжки, зошити з книжкового магазину bookletka.com, а також інші необхідні для занять речі. Тому дуже важливо, щоб портфель був зручним, безпечним, а також подобався дитині.


Зараз в продажу є безліч шкільних сумок різного кольору, розміру, форми. Якій саме віддати перевагу – вирішувати вам. Але, крім зручності, при виборі необхідно враховувати деякі нюанси: вік, стать та інтереси дитини.

Для малюків початкових класів найкраще підійде ранець. Щільна спинка, жорсткий каркас та надійні лямки сприяють тому, що вся вага шкільного приладдя рівномірно розподіляється по дитячому незміцнілому хребту, без шкоди для нього.

Для дітей середньої ланки, починаючи з 11 років, підійде рюкзак. У цієї шкільної сумки більш м’яка ортопедична спинка з дихаючою підкладкою і валиком в області попереку, та широкі регульовані у верхній і нижній частині лямки. Завдяки цьому їх легко підлаштувати під швидку зміну зросту підлітка.

Дітям середніх та старших класів, у яких вже сформована осанка, можна купити портфель. Він не містить лямок і носиться в одній руці за ручку, розташовану зверху.

Хлопчикам більше підійдуть шкільні сумки синіх, сірих, коричневих, темно-зелених, чорних кольорів. Дівчатка полюбляють яскраві відтінки – рожеві, червоні, жовті, оранжеві, фіолетові, тощо.

Щоб зробити свої вироби цікавими й унікальними, зазвичай виробники поєднують в одній моделі декілька кольорів та прикрашають її різними малюнками. При виборі портфеля батькам важливо на це зважати. Обов’язково врахуйте інтереси дитини. Повірте, ваш син точно відмовиться носити ранець, на якому зображена лялька Барбі, а доньку не порадують малюнки Трансформерів та Людини Павука. Та й портфель старшокласника із зображенням мультяшного персонажа викличе тільки глузування однолітків.

Для того, щоб не нашкодити здоров’ю дітлахів, потрібно враховувати вагу шкільної сумки. В порожньому вигляді вона не повинна перевищувати 1 кг. Вага портфеля з вмістом — для дітей молодшої та середньої ланки повинна бути 2-3 кг, для старшокласників – 5-6 кг.

І найголовніше — яку б шкільну сумку ви не придбали, вона повинна подобатися дитині. А ще краще, коли ваш школяр, з вашою допомогою, сам її вибере. Тоді він точно буде її любити, берегти і носити із задоволенням.Вам понравиться