Як висушують повітря на складах? | UA Вестник

Як висушують повітря на складах?

Оптимальний мікроклімат необхідно підтримувати не тільки в житлових приміщеннях а й там, де часто перебуває людина. Аналогічний контроль за температурою, вологістю та іншими параметрами необхідний і на складах.

Навіщо потрібно контролювати клімат на складі?

Як правило, склад – це велике приміщення, в якому зберігаються товари, які виробляє або продає компанія. Для зберігання різних груп товарів необхідні свої умови. Наприклад, для м’ясних продуктів та риби важливо підтримувати на складі температуру нижче нуля. В іншому випадку м’ясо розморозиться та зіпсується. А це означає, що заготовлена виробником партія товару непридатна до вживання в їжу людиною та може бути списана в утилізацію. Виробник зазнає збитків, до покупця не доходить вчасно продукт.

Такі ж правила зберігання у овочів, фруктів та зерна. Останнє особливо сильно реагує на зміну вологості в приміщенні. Відсирівше зерно не можна посіяти або перемолоти на борошно – воно швидко псується та покривається пліснявою.

До рівня вологи чутлива і електроніка. Якщо її занадто багато та рідина потрапить всередину пристрою, партія буде зіпсована.

Щоб такого не відбувалося, використовують осушувач конденсаційний.

Особливості даного пристрою

Принцип роботи у конденаційного осушувача такий же, як і у звичних нам кімнатних апаратів. Під тиском через нього поступово проходить все повітря в приміщенні, охолоджується, нагрівається, позбавляється від зайвої кількості вологи і повертається на склад.

Але все ж він досить сильно відрізняється від домашніх апаратів:

  • Розмірами. Як і вдома, він встановлюється на підлогу або стіну, але сама конструкція виглядає набагато солідніше і займає більше місця.
  • Потужністю. Рефрижераторні осушувачі здатні діяти в приміщеннях з величезною площею. Для великого складу достатньо всього лише декількох потужних апаратів, якщо правильно підібрати параметри пристрою.
  • Енергоспоживанням. Осушувачі промислових потужностей споживають набагато більше електрики, ніж їх аналоги для квартир.
  • Вартістю.Техніка такого формату коштує досить дорого.

Рефрижераторний осушувач – те, що вам потрібно, якщо ви хочете підтримувати оптимальний клімат на складі та зберегти всі якості свого товару.

P.S. При виборі обладнання, якщо ви вперше стикаєтеся з такою необхідністю, звертайте увагу на характеристики пристрою та зверніться до фахівців за підказкою.

Загрузка…

Вам понравиться