Ювелірні прикраси для зубів | UA Вестник - онлайн-журнал новостей со всего мира

Ювелірні прикраси для зубів

posluga6

Зубні прикраси не є дивиною, оскільки прийшли до нас з далекого минулого. Але лише в останні роки вони здобули неабияку популярність серед прибічників моди та стилю. Для прикрашання зубів використовують як коштовне каміння, так і стрази. Все залежить від смаку та фінансових можливостей людини. І хоча це справжня ювелірна робота, але окрасою зубів займаються кваліфіковані дантисти. То ж тому, хто мріє бути неповторним і мати сяючу посмішку, потрібно звернутися до фахівця в стоматологічну клініку.

Методи фіксації різних типів зубних прикрас

Прикріпити прикрасу на поверхню зуба можна двома методами:

  1. вкрапленням;
  2. приклеюванням.

Перший метод застосовують в основному для прикрашання зубів справжніми діамантами. Для цього зуб свердлять або використовують спеціальну технологію впаювання дорогоцінного каменю в порцелянову масу коронки. Оскільки це складний і дороговартісний процес, то більш популярним є другий метод. За допомогою приклеювання можна прикрасити зуби не тільки стразами, скайсами, наклейками, але ще твінклами — фігурками з золота, які іноді інкрустують коштовними камінцями.

Що являє собою процес приклеювання прикрас для зубів

Насамперед потрібно наголосити, що процедура фіксації будь-якої із зазначених прикрас є абсолютно безпечною. Для їх приклеювання використовується спеціальний бонд — прозорий композит, який швидко твердне під дією іонної лампи, а завдяки тому, що він добре пропускає світло, камінці на зубах чарівно виблискують.

Попередньо стоматолог проводить професійну чистку поверхні зуба, адже вона має бути абсолютно рівною та чистою. До речі, це є основною причиною, чому не можна проводити процедуру самостійно в домашніх умовах. Після полірування зуб ретельно висушують, просвічують ультрафіолетовою лампою, ліквідуючи патогенну мікрофлору і наносять композитний матеріал. Далі швидко знежирюють поверхню аксесуару, приклеюють його до бонду, який просвічують іонною лампою для застигання. Завершується процес поліруванням залишків фіксатора.

Видаляються прикраси спеціальним інструментом або за допомогою особливого розчину. В обох випадках зубна емаль залишається неушкодженою і абсолютно здоровою. Але для того, щоб дійсно не зашкодити тканинам зуба, процедура має бути проведена професійно і якісно.

Зазначимо, що загалом процес приклеювання триває не більше 15 хвилин, а видалення — 5 хвилин.

Догляд за ротовою порожниною при наявності зубних прикрас

Прикріплені до зуба скайси чи твінкли не викликають ніякого дискомфорту та неприємних відчуттів у роті, оскільки вони легкі і абсолютно плоскі. Завдяки цим властивостям вони не труться об губи, не накопичують навколо себе залишки їжі і не потребують якогось особливого догляду. Це стосується також інших видів прикрас.

Однак, щоб прикраса протрималася якомога довше, потрібно ретельно доглядати за зубами і ротовою порожниною. Фахівці радять чистити зуби після кожного прийому їжі, використовувати зубну нитку та заспокійливі бальзами для полоскання порожнини рота, а також відвідувати стоматолога не рідше одного разу на півроку. Крім того, дотримання основних правил гігієни буде сприяти здоров’ю і красі ваших зубів.

Чи є протипоказання до встановлення ювелірних прикрас на зуби

Прикрашати зубний ряд можна у будь-якому віці. Однак, існують випадки, коли стоматолог може відмовити у вашому бажанні мати сяючу посмішку. До протипоказань відносяться:

  • запальні процеси та кровоточивість ясен;
  • гіпоплазія емалі;
  • карієс;
  • неправильний прикус;
  • підвищена кислотність ротової порожнини;
  • дефекти зубного ряду.

У інших випадках, задля бажання виглядати неперевершено чи при потребі замаскувати різні дефекти на емалі, ніщо не заважає відвідати стоматологічну клініку та встановити на зуби коштовні прикраси.

Більше дізантись про можливість встановлення прикрас для зубів ви зможете відвідавши сайт нашої клініки https://elvirabezvushko.com.ua


Вам понравиться